gouldians.eu
Donate
ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
Παρόντες χρήστες
Συνολικά 0 χρήστες είναι συνδεδεμένοι :: 0 μέλη, 0 μη ορατοί και 0 επισκέπτες :: 2 μηχανές αναζήτησης

Κανένας

[ Δες όλη τη λίστα ]

Περισσότεροι χρήστες υπό σύνδεση 34, στις Κυρ Μαρ 27, 2011 6:54 pm
WEB PET
SKROUTZ STORE
I SMS IT
KARIERA.GR
TOKOTOUKAN
MYSALES.GR

Μελος της Σ.Φ.Ω.Π

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Μελος της Σ.Φ.Ω.Π

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Παρ Ιαν 23, 2009 11:23 pm

Για να γινει καποιος μελος της Σ.Φ.Ω.Π πρεπει να εκτρεφει?

????????
Επισκέπτης

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Απ: Μελος της Σ.Φ.Ω.Π

Δημοσίευση από sakis syros Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 1:11 pm

maverick-7 έγραψε:Για να γινει καποιος μελος της Σ.Φ.Ω.Π πρεπει να εκτρεφει?

Όχι, δεν σε υποχρεώνει κανένας. Πλήρώνεις τη συνδρομή και γράφεσαι σε όποιον σύλλογο θέλεις.

sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
Αριθμός μηνυμάτων : 436
Τόπος : Σύρος
3290

ΦΗΜΗ : 66

Δημοσίευση από Admin Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 1:16 pm

αρκει να σε δεχτει ο συλλογος κωστα,.....μαθε πρωτα 5 πραγματακια καλα και μετα βλεπεις για συλλογους και τετοια,ειναι δυσκολα τα πραματα σε πολλους συλλογους,αλλα λυσε μου την απορια γιατι διαλεξες τον ΣΦΩΠ ενω υπαρχουν αλλοι 15 συλλογοι???

Ο.Α.Μ. 3888
www.senmoticred.gr

Admin
Admin

Άντρας Άλογο
Αριθμός μηνυμάτων : 2385
Τόπος : ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
6686

ΦΗΜΗ : 126

http://www.senmoticred.gr

Δημοσίευση από sakis syros Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 1:18 pm

Admin έγραψε:αρκει να σε δεχτει ο συλλογος κωστα,.....μαθε πρωτα 5 πραγματακια καλα και μετα βλεπεις για συλλογους και τετοια,ειναι δυσκολα τα πραματα σε πολλους συλλογους,αλλα λυσε μου την απορια γιατι διαλεξες τον ΣΦΩΠ ενω υπαρχουν αλλοι 15 συλλογοι???

Γιατί να μη σε δεχτεί ένας σύλλογος Ελευθέριε???????

sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
3290

Δημοσίευση από Admin Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 1:23 pm

γιατους δικους του λογους ο καθενας..... ισως θελει μελη με μια σχετικη εμπειρια,ισως εχεις ενα πολυ "καλο" ονομα με τουρκικα φεσια με φουντα μεχρι τον αστραγαλο..

Ο.Α.Μ. 3888
www.senmoticred.gr

Admin
Admin

Άντρας Άλογο
6686

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 2:07 pm

Διαλεξα την Σ.Φ.Ω.Π γιατι εισαι και εσυ μελος της λευτερη.

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από Admin Την / Το Σαβ Ιαν 24, 2009 7:18 pm

με τιμα αυτο που λες κωστη,μπες εδω Καλώς ήλθατε στην σελίδα του ΣΦΩΠ κανε μιααιτηση και θα δουμε τι μπορει να γινει,δεν ξερω τι γινετε επειδη εισαι ανηλικος,αλλα θα δουμε....

Ο.Α.Μ. 3888
www.senmoticred.gr

Admin
Admin

Άντρας Άλογο
6686

Δημοσίευση από ???????? Την / Το Πεμ Μαρ 26, 2009 9:52 pm

,..........

????????
Επισκέπτης

Δημοσίευση από sakis syros Την / Το Παρ Μαρ 27, 2009 8:55 am

Φίλε/η Πέρι, ομολογώ πως βρήκα την τοποθέτησή σου αρκετά ενδιαφέρουσα και δεν το κρύβω πως θα ήθελα να υπάρξει ένας ολοκληρωμένος διάλογος επί του θέματος!!

Πώς όμως μπορεί να γίνει διάλογος ανάμεσα σε κάποιον που υπογράφει με τα πλήρη στοιχεία του και σε κάποιον ανώνυμο που υπογράφει σαν Πέρι , superman , kou kloux klan , kanarinakias κλπ?????

Ειλικρινά, δεν θα ήθελα να σε προσβάλω, απλά νομίζω πως όταν μιλάμε για το χόμπι μας, δεν χρειάζεται να "κρυβόμαστε" πίσω από 4 γράμματα.

Ή μήπως δεν είναι έτσι?

sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
3290

Δημοσίευση από Admin Την / Το Παρ Μαρ 27, 2009 10:47 am

λοιπον για να ειμαι ξεκαθαρος στα θεματα που αφορουν τους συλλογους και την λειτουργιας τους,το αν θα τον δεχτουν τον κωστα η οχι αυτο δεν ειναι στην δικαιοδοσια σου αγαπητε περι,ειναι σε αλλων,
ενας ωραιος λογος που οπως αναφερεις κι εσυ ειναι οτι επειδη δεν ειναι σωστοι στις υποχρεωσεις τους μερικοι με καποιο συλλογο γραφουν τα παιδια τους σε καποιον αλλον για να μπορουν να ειναι στο "παιχνιδι"
οποτε δεν γινονται δεκτοι απο καποιον αλλον συλλογο και νυν στην Ε.Ο.Ο. αν δεν εισαι οικονομικα τακτοποιημενος σε εναν συλλογο και φυγεις ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ να εγγραφεις σε καποιον αλλον αν δεν τακτοποιηθεις οικονομικα στον προηγουμενο συλλογο σου.

2] ποιος εισαι και τι κανεις δεν μας ειπες και για να γραφεις αυτα δεν εισαι απλα ενας τυχαιος "εκτροφεας" αλλα καποιος που ηταν-ειναι μεσα στα πραγματα και εχεις καει απο το γαλα γι αυτο φυσας και το γιαουρτι, οποτε σου διεγραψα το περιεχομενο του μηνυματος σου και θα εμφανιστει παλι ΟΤΑΝ μας πεις ποιος εισαι,με ονομα και αριθμο δαχτυλιδιου για εξακριβωση,αν δεν "εχεις" αριθμο δαχτυλιδιου δεν πειραζει μπορεις να πας σε καποιο αλλο φορουμ να πεις τα παραπονα σου και τις αποψεις σου πανω σε αυτα τα θεματα γιατι πολυ απλα εδω οπως θα ειδες δεν κανουμε διαφημιση στον Σ.Φ.Ω.Π. αλλα σε ολους τους συλλογους και τις ομοσπονδιες γιατι δεν εχω απλα θεμα για την Ε.Ο.Ο. και μονο αλλα για ολους,τυχαινει δυστυχως να γραφω μονο εγω για τα θεματα των συλλογων μιας και οι υπολοιποι δεν ενδιαφεροντε και εγω προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για αλλους εκτος της Ε.Ο.Ο.

γραψε μας λοιπον ποιος εισαι και δυο λογακια για σενα να δουμε ποιος εισαι και μετα θα δημοσιευσω παλι το θεμα σου και θα κανουμε εναν ωραιο διαλογο απο την αρχη,ολοι εδω υπογραφουμε τα μηνυματα μας και ξερουμε ποιος ειναι ο αλλος,εσυ μπηκες μαλλον μονο και μονο για να κανεις την μανουρα σου και να μας "ξυπνησεις" αν το σκλεφτηκες ετσι λαθος πορτα βαρεσες,εδω αστεια δεν κανουμε ,η απαντας εντος 2 ημερων με τα στοιχεια σου -ονομα,επιθετο και αριθμο δαχτυλιδιου η μας αποχαιρετας.

και ναι μπορεις να με πεις και φασιστα και οτι θες,δημοκρατια εδω δεν εχει ,κουμαντο κανω εγω και εγω βαζω τους κανονες αν δεν σου αρεσει εχει κι αλλου μανταρινιες να κανουν μουσμουλα........

εν αναμονη των πραγματικων σου στοιχειων αυτα και για πολυ απλη ενημερωση ολων οσων ειναι ηδη γραμμενοι εδω και για οσους ΙΣΩΣ προκειται να εγγραφουν στο μελλον......

Υ.Γ. οι περιεργοι με την περιεργη συμπεριφορα μας κανουν περιεργους για τον σκοπο της περιεργειας τους..................

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Admin στις Παρ Μαρ 27, 2009 2:26 pm, 1 φορά

Ο.Α.Μ. 3888
www.senmoticred.gr

Admin
Admin

Άντρας Άλογο
6686

Δημοσίευση από sakis syros Την / Το Παρ Μαρ 27, 2009 11:20 am

{και ναι μπορεις να με πεις και φασιστα και οτι θες,δημοκρατια εδω δεν
εχει ,κουμαντο κανω εγω και εγω βαζω τους κανονες αν δεν σου αρεσει
εχει κι αλλου μανταρινιες να κανουν μουσμουλα........}

--------------------------------------------

Γιαβόλ μάιν φύρερ!!!!

Επειδή πέρα από τη πλάκα, είμαι κι εγώ μέλος αυτού του φόρουμ, δεν πιστεύω οτι είναι "φασιστικό"!!!

Απλά και με απλά λόγια, όταν θέλουμε να εννοήσουμε ή να υπονοήσουμε κάτι που πιθανότητα θίγει κάποιους άλλους, είναι δικαίωμά μας, αλλά δικαίωμα ενυπόγραφο! Έτσι για να μπορεί κι ο άλλος να καταλάβει από που του "ήρθε", κι αν αξίζει τον κόπο να ασχοληθεί!!

Κι ας μην ξεχνάμε, φίλοι είμαστε, όμως,

η Ελευθερία του καθενός τελειώνει εκεί που ξεκινάει η Ελευθερία του άλλου!!!

sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
3290

Δημοσίευση από Admin Την / Το Παρ Μαρ 27, 2009 11:54 am

sakis syros έγραψε:

Κι ας μην ξεχνάμε, φίλοι είμαστε, όμως,

η Ελευθερία του καθενός τελειώνει εκεί που ξεκινάει η Ελευθερία του άλλου!!!

πες το κοινως σακη μην ντρεπεσαι,εχουμε ΜΟΝΟ υποχρεωσεις ,τα δικαιωματα ειναι μια μουφα γιατι αν ειμαστε σωστοι στις υποχρεωσεις μας θα εκτιμαμε το μεγαλυτερο αγαθο της ανθρωποτητας,την ελευθερια του αλλου , και το λεω για ολους τους τομεις απο την ελυθερια του λογου μεχρι την ελευθερια του ατομου, γι αυτο ας μην κρυβομαστε πισω απο μασκες,οποιος δεν ξερει ποιος ειναι και που παει ας παει στην μπουζουμπουρα να βρει τον εαυτο του,εδω ειμαστε μια παρεα ,ετσι θελω να πιστευω, που με τα στραβα της και τα αναποδα της κανει μια ενασχοληση για τους δικους του λογους ο καθενας,μην το ξεφτιλιζουμε γιατι ο σακης δεν μπηκε προεδρος καπου και ο φλωρος[εγω] δεν μπηκε γραμματεας καπου αλλου,οι προσωπικες φιλοδοξιες αν αναρτηθουν αλλου σε προσωπικα σαιτ,εδω ειμαστε για ανταλλαγη αποψεων και για την πλκα μας ρε αδερφε

Υ.Γ. σακη το μαιν φυρερ μου αρεσε το ξαναθελω αλλα σε καισαρ αν γινετε ........ αχαχαχαχαχχχααχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Ο.Α.Μ. 3888
www.senmoticred.gr

Admin
Admin

Άντρας Άλογο
6686

Δημοσίευση από sakis syros Την / Το Παρ Μαρ 27, 2009 2:49 pm

Υ.Γ. σακη το μαιν φυρερ μου αρεσε το ξαναθελω αλλα σε καισαρ αν γινετε ........ αχαχαχαχαχχχααχ αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχΦΙΛΙΚΑ
ΦΛΩΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
Ε.Ο.Ο. V-77
ΤΗΛ.:6947-464232
www.gouldians.eu

--------------------------------------------------------------------------

Εγώ θα έλεγα κάτι στο πιό Ελληνικό και της νεότερης ιστορίας. Ας πούμε:

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΦΛΩΡΟΣ - ΜΕΤΑΞΑΣ

που είπε και το ΟΧΙ στους Ιταλούς!!!!!!

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

sakis syros
GOLD MEMBER gouldians.eu
GOLD MEMBER gouldians.eu

Άντρας Κατσίκα
3290

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης